January 16, 2022 20:55
Магазин

Бритни Спирс се врати на Инстаграм

Бритни Спирс се врати на Инстаграм по кусата пауза за да ја прослави свршувачката.

Поп ѕвездата направи пауза од платформата за споделување фотографии, откако долгогодишниот партнер Сем Асгари ја запроси.

И откако рече „да“, пред да ужива неколку дена заедно со идниот сопруг, Бритни потврди дека се враќа на социјалните мрежи.

Таа сподели две фотографии со придружна порака: „Не можев да се држам подалеку од ‘Инста’, па веќе се вратив! Напиша дека фотографиите се направени во Палм Спрингс.

Минатата недела беше откриено дека 39-годишната пејачка го избришала својот Инстаграм-профил.

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

watch anime online Record of Ragnarok

online anime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

watch animes Horimiya

anime websites Hunter x Hunter (2011)

ani watch app AniWatch WONDER EGG PRIORITY