October 26, 2021 00:31
Магазин

Бритни Спирс сака да издаде книга, бара од фановите помош за насловот

Бритни Спирс размислува да зачекори во книжевниот свет и да ги следи стапките на својата мајка и сестра.

Во вторникот попладне, поп ѕвездата се огласи на Инстаграм и откри дека планира да издаде книга. Таа побара од фановите помош околу насловот.

39-годишната поп-ѕвезда сподели фотографија со долг наслов со неколку идеи за можен наслов, откако нејзината сестра, Џејми Лин, се соочи со остри реакции затоа што првично ги наслови своите мемоари I Must Confess, но подоцна го смени насловот.

AnimeHeaven: Future War Year 198X anime episode Full online free at https://animeheaven.pro anime heaven au

Website https://animeflix.nl: Watch When Supernatural Battles Became Commonplace animeflix Episode 12 dragon ball animeflix

AnimeDao: Makaryuudo anime episode Full online free at https://animedao.nl nisekoi animedao

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Website https://twistmoe.net: Watch KanColle (Dub) twistmoe Episode 12 watch anime free