October 26, 2021 01:14
Магазин

Бритни Спирс прави пауза на социјалните мрежи по свршувачката

Американската поп sвезда Бритни Спирс најави дека прави пауза од социјалните мрежи за да ја прослави свршувачката.

39-годишната Бритни минатата недела објави дека ќе се омажи за нејзиното долгогодишно момче, а сега и свршеник, Сем Асгари.

Откако го избриша својот профил на Инстаграм, Спирс им рече на фановите на Твитер: „Не грижете се … наскоро ќе се вратам“.

Таа ги користеше своите профили на социјалните мрежи за да ги известува фановите за правната битка за ставање крај на 13-годишниот конзерваторски надзор, кој го контролира нејзиниот личен живот и финансии. Ваквиот надзор беше наметнат во 2008 година, кога се појави загриженост за нејзиното ментално здравје.

Според неколку американски портали, пејачката пред да го избрише својот Инстаграм-профил споделила објава на Инстаграм во која пишува: „Чекав 13 години за својата слобода“.

Watch anime online for free at GoGoAnime anime gogo

AnimeFLV: Minami-ke anime episode 13 online free at https://animeflv.uk anime online

Watch Skating Rink Kaleidoscope (Dub) Episode 12

Website https://animebee.to: Watch Re:Zero Radio animebee Episode 4 english anime

Tourism gov: https://www.tourism.gov.za/Lists/Site%20Feedback/DispForm.aspx?ID=143955

Muckrack: https://muckrack.com/gogoanimebe