June 26, 2022 16:03
Магазин

Бритни Спирс го загуби своето бебе

Бритни Спирс го загуби своето бебе само неколку недели откако објави дека чека дете со својот вереник.

Веста беше потврдена на „Инстаграм“.

-Со најголема тага соопштуваме дека го загубивме чудесното бебе во раната бременост. Тоа е трагедија за секој родител. Можеби требаше да почекаме уште малку пред да се објави бременоста, но бевме премногу возбудени и ја споделивме веста. Нашата љубов е нашата сила. Ќе продолжиме да се трудиме да го прошириме нашето прекрасно семејство. Ние сме благодарни за вашата поддршка. Се молиме за приватност во овие тешки моменти, напишала пејачката.

Коментарите за поддршка само доаѓаат, а се огласи и нејзиниот вереник Сем, кој рече дека „наскоро ќе се случи ново чудо“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

go88 ios Go88 – Thiên đường giải trí cùng Game bài đổi thưởng hot nhất go88 rút tiền lâu

sunwin pro plus apk game bài sunwin truc tuyen Tải SunWin APK/Android/iOS/Web