January 26, 2022 15:20
Балкан

Бремена жена паднала во шахта во Софија

Бремена жена паднала во шахта во близина на Централната пошта во Софија, пишува „БНТњуз.бг“.Жената имала 38 години. Се движела со сопругот кога згазнала на шахтата, металните капаци се поместиле и таа се струполила од височина од околу три метри.

Жената веднаш била пренесена во Пирогов, каде лекарска екипа ја прегледала, пренесуваат бугарските медиуми.

Полицијата врши увид на лице место. Пристигна и екипа од општина Софија.

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Dragon Ball Super Episode 123

watch anime free AnimeDao Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

english anime AnimeDao That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

AnimeDao JUJUTSU KAISEN Episode 24

watch animes My Hero Academia Season 3 (Dub)