March 2, 2021 18:10
Живот

Бразилката Изабел Гулар „остава без здив“ на Инстаграм

Бразилската манекенка Изабел Гулар знае како да привлече внимание на социјалните мрежи.

Неодамна, таа на Instagram објави снимка на која позира во минијатурен костим за капење, додека ужива на плажа.

Гулар често објавува разголени фотографии на социјалните мрежи, а нејзините објави се голема инспирација за комплименти од обожавателите.

36-годишната Изабел ја следат над 4.6 милиони луѓе на Instagram. Таа беше ангел на Victoria’s Secret од 2005 година до 2016 година.

Во продолжение уживајте во „изгледот  вреден милион долари“ на Гулар:

Cells at Work!! (https://animefreak.ws/m/yj7X) Episode 2 at website https://animefreak.ws. See more animefreak death note

Redo of Healer Episode 1 at Funimation funimation winter 2020