June 25, 2022 10:36
Македонија

Бочварски и Рустеми на увид во градежните активности на автопатот Кичево – Охрид

 Министерот за транспорт и врски Благој Бочварски денеска ќе изврши увид во градежните активности на Поделница 5 на автопатот Кичево – Охрид.

На увидот, како што информираат од Министерството за транспорт и врски, ќе присуствува и директорот на Јавното претпријатие за државни патишта, Ејуп Рустеми.

go88 ko rút được tiền quên mật khẩu go88 cách nạp tiền go88 bằng internet banking

kéo tài xỉu sunwin sunwin êx bảng tài xỉu sunwin