Магазин

Бонг Џун Хо и Роберт Патинсон се здружуваат за научнофантастичен филм

Му беа потребни две години за да го смисли својот следен проект по освојувањето „Оскар“ во 2020 година, а сега се чини дека режисерот на „Паразит“, Бонг Џун Хо го пронајде својот следен филм, и потенцијално, ѕвездата на филмот.

Во моментов, Бонг е во преговори да напише и режира научнофантастичен филм за „Ворнер Брос“, заснован на претстојниот роман на Едвард Ештон, „Мики 7“.

Ѕвездата на „Бетмен“, Роберт Патинсон, е во преговори да ја преземе главната улога. Бонг, исто така, ќе го продуцира неименуваниот филм за својата продукциска куќа „Офскрин“, за Kate Street Picture Company и Plan B.

free anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven My Hero Academia Season 5 Episode 24

animeheaven es Attack on Titan Final Season (Dub)

JUJUTSU KAISEN Episode 24

AnimeHeaven Dragon Ball Super Episode 131

Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 8