Македонија

Богојески: Бучковски им ги покачи апетитите на Бугарите, сега имаме отворање на темата „ребугаризација“ на Македонија

Петар Богојески од Македонски Концепт вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 истакна дека поранешниот специјален претставник за Бугарија, Владо Бучковски им ги покачил апетитите на Бугарите, а затоа сега имаме отворање на темата „ребугаризација“ на Македонија.

„До толку погрешно разговарал со Бугарите што им ги покачи толку апетитите за денес да имаме официјално отворање на темата „ребугаризација“ на Македонија“, порача Богојески.

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime free My Hero Academia Season 4

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

free anime AnimeDao Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

anime website So I'm a Spider, So What?

AnimeDao My Hero Academia Season 4 Episode 16