Магазин

Боби Спасенцовски го прославува 44 роденден со „Ти си мој живот“

Боби Спасенчовски го прославува 44 роденден со „Ти си мој живот“. За скоро време најавуванова песназа сите обожаватели.
-Денес е мој ден и сакам на сите обожаватели да им се заблагодарам за досегашната поддршка…
По повод мојот роденденот ја одбрав ,,ТИ СИ МОЈ ЖИВОТ ,,затоа што во песната има љубов, а љубовта е главен двигател на човекот за успех и за среќа..Следи наскоро нова песна во побрз ритам, очекувам дека во месец јуни ќе може да ја слушнете песната и видео записот…Воедно сакам да споделамдека работам и на етно албум- вели Спасенчовски.

Нови вести

Актерот Џефри Раш доби повеќе од 2 милијарди долари отштета за клевета

Igor

„Спејс Икс” во еден ден лансираше 60 сателити

Igor

Фејсбук избриша дури 2,2 милијарди лажни профили

Igor