June 26, 2022 23:06
Македонија

„БМВ“ удри во пешак во Скопје

На 19.05.2022 во 16.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на крстосница од булевар „Трета македонска бригада“ патничко моторно возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, управувано од З.С. (50) од Скопје, удрило во Ѓ.Д.(36) од Скопје. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил Ѓ.Д., констатирани во Градска општа болница „Осми септември“ – Скопје.

Увид на местото извршила екипа на СВР Скопје.

hack tài xỉu go88 miễn phí go88 đặt máy chủ ở đâu go88 mới nhất

https://sunwin.gg/