January 16, 2022 20:48
Балкан

Близу 2.500 новозаразени во Србија, починале 51 пациент

Коронавирусот во Србија е потврден кај 2.339 лица во последните 24 часа, а во исто време од овој вирус починале 51 пациент.

Тестирани се 15.631 лице. Во моментов се приклучени 206 пациенти на респиратор.

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch subbed anime AnimeDao Attack on Titan Season 3 (Dub)

How NOT to Summon a Demon Lord Ω

sites to watch anime Dragon Ball (Dub)

AnimeDao One Piece (Dub)

AnimeDao High School DxD