November 27, 2021 04:35
Магазин

Бијонсе ѝ го честита 41. роденден на Ким Кардашијан со бебешка фотографија

Со години се шпекулира дека не се во најдобри односи.

Но, се чини дека Бијонсе сугерира дека сега сè е добро со неа и Ким Кардашијан кога на реалити-ѕвездата ѝ го честиташе 41. во четвртокот.

Поп дивата Бијонсе (40) на својата веб-страница објави симпатична фотографија од Ким како мала, по повод овој настан.

Ким е во розова блуза и бел фустан, а во косата има бела панделка.

Бијонсе има навика да ги одбележува родендените на своите пријатели и други луѓе на кои им се восхитува, објавувајќи фотографии од нив како деца заедно со едноставна порака „Среќен роденден“.

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Watch Cells at Work!: The Common Cold (Dub) Episode Full

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://twistmoe.net: Watch Alice in Borderland twistmoe Episode 3 anime streaming

Website https://4anime.biz: Watch I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My Level 4anime Episode 12 free anime