March 7, 2021 18:28
Магазин

Бијонсе блеска во скафандер и секси боди за „Ајвипарк икс Адидас“

Таа е своја најдобра реклама.

И Бијонсе едноставно зрачи додека позира во нова фотосесија што ја промовира нејзината најнова соработка „Ајви-парк икс Адидас“, по договорот за партнерство со германскиот гигант за спортка опрема.

39-годишната пејачка ги знае сите агли додека позира во снежно-бело боди со едноделен скафандер за третиот дел од колекцијата која го носи нејзиниот потпис.

Dr. Stone: Stone Wars (Dub) Episode 2 at website https://funimationfree.com best shows on funimation

Watch Your Name. Episode Full (https://gogoanime.be/m/EYmZ/ep-1) at website https://gogoanime.be. See more cautious hero gogoanime