February 27, 2021 05:27
Свет

„Билд”: Локдаунот во Германија би можел да трае до Велигден

Германската канцеларка Ангела Меркел на состанок на работната група на нејзината партија изјавила дека „локдаунот” во Германија е во сила и мора да трае уште осум до десет недели, речиси до Велигден, кој оваа година е на 4 април, пишува весникот „Билд”, објавувајќи наслов „Шокантна најава на канцеларката”.

My Hero Academia: Two Heroes (Dub) Episode Full at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll free account

Tsukimichi -Moonlit Fantasy- (https://gogoanime.be/m/VX0j) Episode Preview at website https://gogoanime.be gogoanime pokemon