June 28, 2022 14:23
Магазин

Бен Афлек на ручек со Џеj Ло и нејзината мајка

Бен Афлек и неговата свршеница Џенифер Лопез изгледаа посреќни од кога било држејќи се за рака кога пристигнаа на ручек во „Сохо хаус“ во Малибу во неделата.

На љубовните птички им се придружи мајката на 52-годишната суперѕвезда, Гвадалупе Родригез, која наводно, е воодушевена што се повторно заедно, откри извор за магазинот „Пипл“.

Старо-новиот пар ја потврди свршувачката минатиот месец, 19 години по претходната.

Афлек (49) се чини дека сака да се дружи со својата идна баба, коментираат таблоидите.

Лопез и Афлек ја обновија својата романса минатата година, откако претходно ја откажаа свршувачката во 2004 година.

https://tai.go88.is/

link tải sunwin cho ios sunwin club apk mod sunwin