March 9, 2021 12:18
Свет

Белата куќа ги избриша сите снимки со Трамп од нејзиниот канал на Јутјуб

Сите снимки на поранешниот претседател Доналд Трамп и неговата администрација се избришани од Јутјуб каналот на Белата куќа.

На Јутјуб каналот на Белата куќа во моментов е достапен само видео материјалот  од денешната инаугурација во живо на 46. претседател на САД, Џо Бајден.

Cells at Work! CODE BLACK! (https://funimationfree.com/m/5Q39) Episode 4 at website https://funimationfree.com. See more best anime on funimation 2020

The Quintessential Quintuplets 2 (https://kissanimeonline.com/m/8qro) Episode 2 at website https://kissanimeonline.com promare kissanime