January 28, 2022 06:30
Скопје

Без струја утре ќе останат делови од Аеродром и „Ѓорче Петров“

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека на ден 01.12.2021 година (среда) поради веке закажани технички зафати без електрична енергија ќе останат:

-во време од 09.00 – 12.00 часот делот спроти паркот во Реонски Центар во Аеродром и тоа ул. 1613 со зградите 22. 24. 26 и 28 (о. Аеродром);
– од 09.00 – 14.00 чсот дел од с. Кучково (о. Ѓорче Петров) и
– во време од 09.45 – 13.30 часот ул. Ѓорче Петров бр. 28 – блок 11/3, 11/4 и 11/5, како и зградата бр. 12 (Старскиот дом) и КАМ Маркет (о. Ѓорче Петров).

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

online anime Fairy Tail (Dub)

english anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

ANIMEFLIX Horimiya

ANIMEFLIX Tokyo Revengers Episode 22

ANIMEFLIX The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 22