June 16, 2021 16:37
Скопје

Без струја делови на Кисела Вода

Од ЕВН Македонија АД информира дека денеска е планирано следното исклучување во градот Скопје:

Во периодот од 09:00-15:00 часот без електрична енергија ќе останат корисниците на дел од ул.Доситеј Обрадовиќ, ул.Киро Крстевски, дел од ул.Боте Боцевски, ул.Марко Цепенков. (општина К.Вода)

ANIMEFLIX animeflix initial d: Watch Don't Toy with Me, Miss Nagatoro Episode 2

4Anime 4anime anime: Watch Black Clover Episode 100