September 20, 2021 09:46
Скопје

Без вода утре дел од Чаир

Поради изведување на водоводен приклучок ф-100 милиметри на улица „Кумбара” бб, во близина на авто школа „Хирда”, утре прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците од оваа, како и од улиците „Исмаил Кадаре” и дел од „Кримска” во скопската Општина Чаир.

Од ЈП „Водовод и Канализација” информираа дека прекинот во водоснабдувањето ќе трае од 9 часот, па се до завршување со активностите.

AnimeDao: Urusei Yatsura Movie 6: Always My Darling (Dub) anime episode Full online free at https://animedao.nl dubbed anime

30-pun de Wakaru! Kore made no Love Live! (https://animetv.cc/m/gp2p) Episode 1

https://animefreak.ws animefreak attack on titan

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

360cities: https://www.360cities.net/profile/animefreak-ws

Projectlibre: https://www.projectlibre.com/users/kissanimemx