June 28, 2022 05:59
Скопје

Без вода утре дел од булеварот „Асном”

Од 9 часот утре без вода ќе останат жителите од булевар „Асном” во општина Аеродром.

Како што соопшти јавното претпријатие „Водовод и канализација” без вода ќе бидат зградите со парни броеви од 74 до 112.

Причина за прекинот е уличен дефект на булевар „Асном бр.84″.

go88 nạp tiền quy định rút tiền go88 nạp tiền go88 qua momo

https://sunwin.gg/