January 16, 2022 21:06
Скопје

Без вода три згради во Маџари

Без вода денеска од 10:30 часот ќе бидат корисниците на трите згради до Голден Арт во населбата Маџари во Скопје.

Од ЈП „Водовод и канализација“ информираат дека причина прекинот е изведување на водоводен приклучок од Ф-100 мм на улицата „Методија Андонов Ченто“, крак 1 број 6.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато до санирање на дефектот.

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 35

watch anime free That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

High School DxD Episode 10

animes online ANIMEFLIX Gintama

free anime ANIMEFLIX How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom