December 1, 2021 01:16
Скопје

Без вода корисниците во Маџир Маало

Прекин на водоснабдувањето денеска од 09:00 часот ќе имаат корисниците од населбата Маџир Маало во скопската општина Центар.

ЈП „Водовод и канализација” – Скопје информира дека прекинот на водоснабдувањето ќе биде поради уличен дефект на улица „Раде Јовчевски Корчагин” број 17.

AnimeFreak: Steins;Gate The Movie – Load Region of Déjà Vu (Dub) anime episode Full online free at https://animefreak.ws watch anime online

Baccano! Specials (Dub) (https://animeheaven.pro/m/eEvy) Episode 3

Watch anime online for free at AniWatch dubbed anime

AnimeFLV: Comic Party anime episode 13 online free at https://animeflv.uk animes online

Website https://gogoanime.be: Watch Amanchu! gogoanime Episode 12 animes online