Скопје

Без вода и дел од улицата „Св.Наум Охридски“

Прекин во водоснабдувањето денеска ќе имаат и дел од корисниците од улицата „Св.Наум Охридски“, соопштија од ЈП Водовод и канализација.

Причина за прекинот на водоснабдувањето, како што се посочува, е дефект на приклучна цевка на улицата и ќе трае до неговото санирање.

free anime online. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime sites That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

animeflix website Record of Ragnarok

anime stream My Hero Academia Season 4

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 11

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 19