January 27, 2022 06:04
Скопје

Без вода дел од Чаир

Прекин на водоснабдувањето од 14:40 часот ќе имаат корисниците на потегот од улица „Цветан Димов” до улицата „Коста Абрашевиќ” во Чаир.

ЈП „Водовод и канализација” – Скопје информира дека прекин на водоснабдувањето ќе има поради менување на вентил од ф-1 на улица „Коста Абрашевиќ” број 33.

anime stream. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime How NOT to Summon a Demon Lord Ω

anime to watch GoGoAnime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

GoGoAnime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

Fairy Tail Episode 174

anime stream My Hero Academia Season 3 (Dub)