Скопје

Без вода дел од Центар

Прекин на водоснабдувањето од 18:00 часот ќе имаат корисниците на дел од улица „Партениј Зографски” и потегот од улица „Ѓорги Скрижевски” до улица „Востаничка”, во општина Центар.

ЈП „Водовод и канализација” – Скопје информира дека прекинот на водоснабдувањето ќе биде поради санирање уличен дефект од ф-150 мм на улица „Партениј Зографски” број 13.

animes online. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime to watch Black Clover (Dub)

free anime online 4Anime BANANA FISH

Hunter x Hunter (2011)

4Anime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

watch subbed anime Death Note

tải go88