June 27, 2022 16:35
Скопје

Без вода дел од Тафталиџе

Прекин на водоснабдувањето денеска од 09:50 часот ќе имаат корисниците од улиците „Струшка”, „Јуриј Гагарин” и дел од улицата „Козле”.

ЈП „Водовод и канализација” – Скопје информира дека прекин на водоснабдувањето ќе има поради дефект на ППХ ф-80мм на улица „Струшка” бр. 12.

go88 ơk go88 không cho rút tiền diễn đàn go88

hướng dẫn tải sunwin cho iphone