January 29, 2022 00:55
Скопје

Без вода дел од општина Кисела Вода

Прекин во водоснабдувањето денеска од 11:15 часот па се до завршувањето на работните активности ќе имаат дел од корисниците лоцирани на улиците „Румена Хаџипанзова“, „Филип Клаиќ“, „Малешевска“ и „Коперникова“.

Како што соопшти ЈП „Водовод и канализација“ –  Скопје, прекинот е поради изведување водоводен приклучок на „Румена Хаџипанзова“ 1/46.

 

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime dub AnimeDao Pokémon Journeys: The Series

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

AnimeDao Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

watch subbed anime Attack on Titan Season 2 (Dub)