September 24, 2021 17:19
Скопје

Без вода дел од корисниците во Чаир

Поради изведување на водоводен приклучок ф-100 милиметри на улица „Кумбара” бб, во близина на авто школа „Хирда”, денеска прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците од оваа, како и од улиците „Исмаил Кадаре” и дел од „Кримска” во скопската Општина Чаир.

Од ЈП „Водовод и Канализација” информираа дека прекинот во водоснабдувањето ќе трае од 9 часот, па се до завршување со активностите.

Website https://animedao.nl: Watch You're Under Arrest (1996) (Dub) animedao Episode 47 attack on titan animedao

WCOStream: Nobunaga teacher's young bride anime episode 12 online free at https://wcostream.cc wcostream we bare bears

AnimeBee: Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion (Dub v2) (Dub) anime episode Full online free at https://animebee.to watch animes

GoGoAnime: Riding Bean anime episode Full online free at https://gogoanime.be tokyo ghoul gogoanime

Speedrun: https://www.speedrun.com/user/animeflixnl

Logobids: https://www.logobids.com/users/AnimeFreak