January 29, 2022 08:32
Скопје

Без вода дел од Кондово и Свиларе

Поради санирање на уличен дефект од Ф-400 мм на ул. 1 во с. Кондово бб, (над Медресата) денеска со прекинато водоснабдување ќе бидат корисниците од Медресата, куќите над и околу Медресата, дел од ул. 1 и 2 од с. Кондово, с. Свиларе и Факултетот за Верски науки, во Општина Сарај.

Како што соопштува РЦУК Скопје по добиено известување од ЈП Водовод и канализација, прекинот ќе биде од 8:00 часот, до завршување со активностите

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

GoGoAnime My Hero Academia Season 2 Episode 25

GoGoAnime Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full

free anime My Hero Academia Season 3 (Dub)

The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 25