September 18, 2021 16:35
Скопје

Без вода дел корисниците од село Инџиково

Поради уличен дефект на ф-100 милиметри на улица 2 број 150 во село Инџиково, прекинато водоснабдување имаат дел од корисниците од ова населено место.

Како што информираат од ЈП „Водовод и канализација” водоснабдувањето е прекинато од  16:10 часот и ќе трае се до завршување на активностите за отстранување на дефектот.

4Anime: Kimi dake ni Motetainda. anime episode Full online free at https://4anime.biz boku no hero academia 4anime

Website https://kissanime.mx: Watch Buso Renkin kissanime Episode 26 re zero kissanime

Website https://animepahe.cc: Watch Haiyoru! Nyaruani: Remember My Mr. Lovecraft animepahe Episode Full dubbed anime

WCOStream: Berserk Recap anime episode Full - Raw online free at https://wcostream.cc wcostream harley quinn

Camp-fire: https://camp-fire.jp/profile/gogoanimebe

Tapas: https://tapas.io/animefreakws