November 28, 2021 06:43
Спорт

Барселона го враќа Олмо во јануари на „Камп Ноу“

Барселона во последниот ден од преодниот рок се обиде да го врати Дани Олмо на „Камп Ноу“, но трансферот не се реализира. Шпанските медиуми објавија дека Олмо веќе има договор со Каталонците и дека Барселона ќе се обиде да го реализра трансферот во јануари.

Олмо е дете на Барселона кој сега настапува за германскиот фудбалски бундеслигаш РБ Лајпциг. Играше за младинските селекции на овој клуб во периодот од 2007 до 2014 година, кога замина во Динамо Загреб.

4Anime: A Certain Scientific Railgun T anime episode 25 online free at https://4anime.biz 4anime anime

Website https://animeflix.nl: Watch Agent Aika (Dub) animeflix Episode 7 anime flix app

Attack on Titan: Lost Girls Episode 3

Watch MEKAKUCITY ACTORS Episode 12

AnimeTV: Charady no Joke na Mainichi anime episode 100 online free at https://animetv.cc anime tv all free