October 23, 2021 01:06
Спорт

Атланта го прибра Окафор

Атланта потпиша со центарот Џалил Окафор. Според „ESPN”, 25-годишниот Американец се приклучи на новиот тим како слободен играч.

Бруклин претходно го отпушти од тимот Окафор, кој стана играч на Нетс на 4 септември преку размена со Детроит.

Окафор минатата сезона настапи на 27 натпревари во НБА, постигнувајќи во просек по 5,4 кошеви и 2,4 скока.

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

AnimeFreak: Ultra Maniac OVA anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime

Shoubushi Densetsu Tetsuya (https://animedao.nl/m/loNQ) Episode 20

The Prince of Tennis II Episode 13

Crokes: https://www.crokes.com/animeflixnl/profile/

Dogforums: https://www.dogforums.com/members/animefreakws.320823/#about