Македонија

Арсовски: Кога последен пат сте виделе дебата на ТВ на министер на СДСМ со некој од опозиција

Се сеќавате на времето кога СДСМ секој ден по 3 пати велеше дека нема дебата во Република Македонија и дека треба министрите да одат на дебата со опозицијата?

Епа сега нека ви текне кога последен пат сте виделе дебата на ТВ на министер на СДСМ со некој од опозиција.

Венко Филипче гостува сам на емисии и се фали сам себе како има вакцини колку сакаме и нема пандемија.

Оливер Спасовски гостува сам на емисии и се фали сам себе, а кутриот ниедна вода не го пере.

Мила Царовска сама гостува на емисии.

Радмила Шеќеринска веќе не ни гостува на емисии, страв ми е да не ја киднапирал некој.

Никола Димитров сам гостуваше на емисии, сега веќе не ни знаеме ни дали е министер.

Бојан Маричиќ сам гостува по емисии.

Благој Бочварски никој не го видел, ваљда некаде си игра во песок како мало дете, заборавил дека е министер.

Јагода Шахпаска откако го извреѓа цел народ, не се знае ни дали оди на работа, а не пак на ТВ.

И велите дебата имало во моментов, а?

AnimeHeaven dragon ball z anime heaven: Watch My Hero Academia 2 Episode 20

ANIMEFLIX watch anime online: Naruto (Dub) (https://animeflix.nl/m/pNP) Episode 220