November 22, 2019 04:39
Македонија

Апликацијата МојДДВ е достапна и на Ајфон – може да ја симнете тука

Апликацијата МојДДВ е достапна и на Ајфон – може да ја симнете тука

Од овој момент апликацијата MojDDV е достапна и за корисниците на iOS на Аpple store на следниот линк

Преземете ја апликацијата на вашиот iPhone и скенирајте ги вашите фискални сметки

Нови вести

Димовски: Десетици големи бизнисмени се рекетирани, имаат пријавено во странските амбасади

Igor

Заев: Северна Македонија е регионален шампион во реформи во енергетската политика

Igor

Апелација образложи зошто Јанева од Шутка се пресели во домашен притвор

Igor