October 22, 2021 11:12
Магазин

Антонио Бандерас со ќерката Стела на филмскиот фестивал во Сан Себастијан

Ќерката на Мелани Грифит, Стела дел Кармен Бандерас викендов се појави на свеченост со нејзиниот татко Антонио Бандерас.

Тие беа фотографирани на церемонијата на отворање на 69. меѓународен филмски фестивал во Сан Себастијан, Шпанија, во петокот.

24-годишната русокоса убавица ги воодушеви присутните со едноставен, а сепак елегантен црн фустан.

Таа е најмладото дете на Мелани и полусестра на Александар Бауер и Дакота Џонсон, од браковите на Мелани со Стивен Бауер и Дон Џонсон.

Мелани ја започна својата врска со таткото на Стела, Антонио Бандерас во 1996 година, за време на снимањето на нивниот филм Two Much. Двојката се венчаше подоцна истата година во Лондон, откако ги финализираа разводите со Дон Џонсон и Ана Леза.

AnimeKisa: Ulysses 31 Pilot (Dub) anime episode Full online free at https://animekisa.in animekisatv

Watch anime online for free at AnimeBee watch anime online

Lady Jewelpet Episode 52

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

Intensedebate: https://www.intensedebate.com/profiles/gogoanimelol

Buddypress: https://buddypress.org/members/gogoanimebe/profile/