August 2, 2021 20:05
Спорт

Ангеловски со офанзивна формација, Холандија со прва постава

Селекторот Игор Ангеловски ќе излезе со поофанзивна формација против Холандија за разлика од мечевите со Австрија и Украина, Иван Тричковски стартува од првата минута.

На голот е Димитриевски, стопери се Велковски и Муслиу, на бековските позиции Алиоски и Стефан Ристовски, во средниот ред Адеми и Барди, а пред нив е Елмас, во нападот е Пандев, а на страничните офанзивнии позиции се Трајковски и Тричковски.

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE. The Asterisk War Season 2 Episode 12

WCOStream - Watch anime online, English dub anime. Diabolik Lovers Episode 12

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD. Watch JoJo's Bizarre Adventure Episode 26

KissAnime Bonanza: https://www.bonanza.com/users/49244953/profile