November 28, 2021 06:27
Свет

Американскиот пратеник за Авганистан Калилзад поднесе оставка

 Американскиот пратеник за Авганистан Залмај Калилзад, поднесе оставка, објави шефот на американската дипломатија, Ентони Блинкен. Него ќе го замени Томас Вест, советник во Белата куќа додека Бајден беше потпретседател, наведе државниот секретар во кусата изјава.

4Anime: Spiral: Bond of Reasoning (Dub) anime episode 25 online free at https://4anime.biz persona 4 the animation

Watch anime online for free at ANIMEFLIX animeflix given movie

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official

Watch Bad Boys Episode 3

Website https://animebee.to: Watch Out Of My Head animebee Episode Full anime streaming