October 26, 2021 19:46
Магазин

Амброзио се релаксира во националниот парк Сион

По напорните ревии во рамки на модната недела во Њујорк, Алесандра Амброзио одвои време да се опушти на патување со својот партнер Ричард Ли во националниот парк Сион, Јута.

Атрактивната Бразилка и поранешен супермодел (49) се чини дека се забавува додека се потсетува на одморот во природа.

Во неделата sвездата на модните писти сподели фотографии од својот излет на отворено.

Со повеќе од 2,5 милиони посетители годишно, Националниот парк Сион е најпосетуваната природна знаменитост во Јута, САД. Паркот со огромна површина од 229 квадратни милји различни терени и уникатна дивина, опфаќа кривулест и пештерен терен што секогаш нуди ново место за истражување.

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animeflv.uk: Watch Panty & Stocking with Garterbelt animeflv Episode 13 stream anime online

Website https://animebee.to: Watch Montana Jones animebee Episode 3 anime online

Watch anime online for free at ANIMEFLIX watch anime dub

Liveinternet: https://www.liveinternet.ru/users/animefreakws/post485111770/

Bit: https://bit.ly/gogoanimebe