January 23, 2021 06:18
Магазин

Амброзио го рекламира својот бренд костими за капење

Алесандра Амброзио сподели фотографии на својот Инстаграм на кои се гледа како ужива во семејна дружба со својата 12-годишна ќерка Ања изминатава недела.

Поранешниот ангел на Victoria’s Secret (39) го рекламира сетот „Шел бикини корал“ од 240 долари, од сопствената линија костими за капење „Гал Флорипа“.

Таа и нејзиното девојче се држат за раце додека трчаат по песокот покрај море. Тоа што веќе не е „ангел на Викторија“, не ја спречува да го покаже своето витко тело.

Але, како што ја нарекуваат фановите, ја има Ања (12) и осумгодишниот син Ноа со нејзиниот поранешен вереник, основачот на RE/DONE Џејми Мазур.

Во 2018 година, Алесандра ја раскина свршувачката со Џејми и оттогаш таа е во врска со Николо Оди, кој со својата сестра Карлота го основаше модниот бренд „Алануи“,

Watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 18 at website https://animefreak.ws bleach animefreak

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) (https://crunchyrollfree.com/m/poBr) Episode 24 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium sign up