January 28, 2022 00:57
Uncategorized

Албански државјанин баран од Интерпол уапсен на Ќафасан

Вчера во 13.30 часот на Граничниот премин „Ќафасан”, при влез во државата, од полициски службеници бил лишен од слобода T.O.(33) од Албанија, поради тоа што од извршените гранични проверки било констатирано дека се наоѓа на стоп-листата од со мерка „апси” на барање на Интерпол.

Тој бил предаден на полициски службеници од Полициската станица Струга за понатамошна постапка, информираат од МВР.

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch anime dub ANIMEFLIX Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 148

anime to watch The Rising of the Shield Hero (Dub)

watch anime ANIMEFLIX Gintama

free anime My Hero Academia Season 5