September 24, 2021 08:58
Скопје

Автомобил запален во скопската населба Аеродром

Во населбата Аеродром вечерва околу 19 часот се запалил автомобил на паркинг на улицата „Методија Шаторов Шарло”, а во гаснењето на пожарот интервенирале од противпожарната единица на град Скопје.

Владимир Симоновски, командант на противпожарната единица во Скопје изјави дека не постоела опасност за жителите во зградата, како и дека по брза реакција состојбата била веднаш регулирана.

Watch the Garden of sinners Chapter 7: Murder Speculation Part B Episode Full

Website https://animekisa.in: Watch Infini-T Force Movie: Gatchaman - Saraba Tomo yo animekisa Episode Full watch animes

4Anime: Zero no Tsukaima: Princesses no Rondo OVA anime episode Full online free at https://4anime.biz anime sites

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

Mxsponsor: https://www.mxsponsor.com/riders/gogoanimelol

8tracks: https://8tracks.com/gogoanimebe