October 3, 2022 15:54
Магазин

Кајли Џенер приреди екстравагантната прослава на 25. роденден

Кајли Џенер откри дека се чувствува „твенти фајн“ додека го прославува својот 25-ти роденден опкружена со семејството и пријателите во средата вечерта.

За специјалната пригода, могулот за козметика облече блескав проѕирен бел фустан, кој ги истакнува нејзините облини.

На фотографиите што ги сподели на својот инстаграм-профил, Кајли со огномет на небото над неа позира во гламурозен фустан со отворени рамења за своите 365 милиони следачи на „Инстаграм“.