August 15, 2022 21:59
Магазин

Актерката Ен Хеч добила тешки изгореници-пијана со автомобил се забила во куќа

Актерката Ен Хеч (53) добила тешки изгореници откако нејзиниот автомобил удрил во еднокатна куќа во населбата Мар Виста во Западен Лос Анџелес. Автомобилот се запалил, а огнот набрзо ги зафатил украсните грмушки во дворот и куќата.

Иако се уште нема официјална потврда дека Хеч навистина бил зад воланот на автомобилот, официјалните лица потврдија дека синиот Mini Cooper е регистриран на нејзино име. За медиумските екипи кои пристигнале на местото на несреќата неофицијално било потврдено дека автомобилот го управувала Хеч и дека таа е пренесена во болница.

Приказната е полна со чудни детали. ТМЗ откри снимка за која тие тврдат дека го прикажува автомобилот на Хеч како со голема брзина се движи по мирната улица во Мар Виста. Пронајдоа и фотографии на кои се гледа дека пред несреќата, неколку улици подалеку, удрила во гаражата на станбен комплекс. Оттаму известуваат дека жителите сакале да и помогнат да излезе од автомобилот, но таа отишла во рикверц и се оддалечила. Потоа е направена фотографија на која се гледа „сомнително“ шише со црвено капаче во држачот за чаши, за кое се претпоставува дека е шише со алкохолен пијалок. Набргу потоа, Хеч удрила во куќата во близина, автомобилот се запалил, а потоа и куќата, каде за среќа никој не е повреден.

На местото на несреќата пристигнале речиси 60 пожарникари, а пожарот кој ја зафатил куќата бил изгаснат по еден час.Пожарникарната служба на Лос Анџелес соопшти дека несреќата предизвикала „структурна штета“ и „силен пожар“ на куќата.

 

sun win

sun win

game sunwin tải sunwin apk sunwin apk

sunwin tài xỉu sunwin web sunwin

sunwin tải sunwin apk sunwin.apk mới nhất