December 10, 2018 23:23
Македонија

Пукање во скопски Чаир

Пред еден час во скопската населба Чаир кај маркетот „Принц“ имало истрели од огнено оружје.

Неофицијално дознаваме дека се работи за престрелка во која едно лице е повредено. Полицијата ги блокираше сите улици во околината на маркетот.

Се очекуваат повеќе детали.

Related posts

СДСМ: Иванов е срам за демократијата

24info

(Фото) Се омажи ќерката на Талат Џафери

24news

Прилепчанец остана без заштедата, измамници му ги зеле франците

24info