December 17, 2018 06:33
Балкан

Мустафа тајно во Белград: Фатен со најдобрата пријателка на Емина (ФОТО)

Мустафа тајно во Белград: Фатен со најдобрата пријателка на Емина

Турскиот пејач Мустафа Сандал тајно престојува во Белград, каде се сретнал со блиска пријателка на Емина Јаховиќ, Бисера, која пејачката ја нарекува сестра и често ѝ се доверува. Додека Мустафа е во Белград, Емина ги чува децата во Истанбул.

Турскиот пејач и Бисера неколку часа поминале во еден елитен ресторан во центарот на градот, а со своите постапки покажале дека се во одлични односи и покрај тоа што Мустафа има брачни проблеми.

За тоа време Емина е во Истанбул каде е посветена на синовите Јаман (9) и Јавуз, кој пред три дена го прослави петтиот роденден.

Related posts

Пресврт во истрагата за смртта на српската манекенка: Детективите откриле дека Ивана не се убила, уште не се пронајдени нејзините чевли и долна облека

admin

Потресна исповед од Грција: „Го гледав детето како гори пред мои очи“

24news

„Демократијата ја продаде Македонија”-и грчките ученици влегуваат во Договорот од Преспа

Igor