December 17, 2018 20:40
Македонија

Коњ искрши автомобил среде Скопје

Ова се слики што веројатно никогаш повторно нема да ги видите. Коњот во се уште неразјаснети околности удрил во задното ветробранско стакло

 Ова се слики што веројатно никогаш повторно нема да ги видите. Коњот во се уште неразјаснети околности удрил во задното ветробранско стакло на Пунтото и го скршил. Нејасно е од каде возачот ќе ја наплати штетата, со оглед на тоа што запрежните коли немаат задолжително осигурување.

Related posts

Поради снег забрана за камиони на патот Делчево – граничен премин „Делчево”

Ivona

Собраниската седница за уставни измени треба да продолжи во 21 часот

24news

Министеркaта без ресор задолжена за странски инвестиции, Зорица Апостолска денес оствари средба со амбасадорот на Република Грција, Димитрис Јанакакис

24news