Категорија : Останато

Останато

Надал го потврди настапот на Мастерсот во Лондон

24news
Шпанскиот тенисер Рафаел Надал потврди дека ќе настапи на завршниот Мастерс во Лондон. Неизвесноста околу неговото играње беше откако претходната недела поради болки во коленото