Категорија : Спорт

Фудбал

Марадона сфатил дека направил грешка, ќе бара прошка од Меси

24info
Легендарниот аргентински фудбалер Диего Марадона пред неколку дена предизвика бура од реакции поради неговата изјава за „лидерските способности на Лионел Меси“.