Категорија : Магазин

Живот

За Накова нема зима – се соблече на минус 5 степени

24news
Македонскиот модел Александра Накова во последно време не е многу активна на социјалните мрежи, но кога ќе објави фотографија таа предизвикува воздишки кај нејзините фанови.
Забава

(ВИДЕО) Водителка за малку не настрада за време на експеримент во живо

24news
Австралиската водителка на утринска програма, Наташа Белинг, за малку што не настрада, кога емисијата изгуби контрола, во моментот додека нејзиниот гостин, Џејкоб Стриклинг, позната ѕвезда